Brulion.Hrubie.pl

A A A

793Brulion038

No to na początek giełda kandydatów na burmistrza:
1. Franciszek S.
2. Wojciech C.
3. Tomasz Z.
4. Zbigniew S.
5 .
na dziś tyle czekam na nowe propozycje????

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-02-02 19:53:42

Jestem bardzo ciekawy kto znowu wystartuje w tych wyborach???Mam złe przeczucia!

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-02-02 15:40:15

Ciekawy komentarz do sytuacji po uchwaleniu ustawy o IPN-nie: - Dlaczego właściwie Polska nie jest spadkobierczynią polskich Żydów? Przecież to byli także Polacy. Mieli polskie obywatelstwo, mieszkali w Polsce od pokoleń, mieli pełnię praw obywatelskich, posługiwali się polskim językiem. Byli oni dokładnie takimi samymi Polakami, jak Michnik, Geremek czy Bartoszewski. Ustalmy więc jedną logiczną wersję- albo miliony polskich Żydów, którzy zginęli w holokauście byli Polakami, albo Geremek nie był Polakiem. Jedno z dwóch. Obecnie jest tak, że w zależności od bieżących korzyści- polski Żyd jest raz Polakiem, a raz nie-Polakiem, jak kameleon. Co lepsze- wersja „to nie byli Polacy” uzasadniana jest według klucza nacjonalistyczno-religijnego, a narodowość i religia to przecież według nowoczesnych standardów- zaścianek, wstecznictwo i światopoglądowa piwnica. Według mnie powinniśmy pójść tą drogą i zakwalifikować wszystkich Żydów, którzy zginęli w holokauście jako Polaków. Kto to niby był, skoro nie Polacy? Czy mniejszości religijne np. mormoni w USA kwalifikowane są jako osobne nacje, wyjęte spod ogólnej populacji kraju? Nie dość, że ucinamy tym sposobem roszczenia żydowskie, to jeszcze możemy domagać się od Niemców odszkodowań za zabicie łącznie 6 milionów obywateli naszego kraju. Tego się boi Israel Singer, a skoro się boi, to znaczy, że metoda jest dla roszczeń żydowskich bardzo groźna."

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-02-02 15:33:14

Nie chodzi o nietykalność źle mnie zrozumiałeś,miałem na myśli, że tzw. ,,zieloni" mają siatkę powiązań (rodzinnych i biznesowych) jest to pajęczyna,która oplątała Nasze hrubieszowskie podwórko.
Cała nadzieja w uświadomieniu wyborców.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-02-02 15:30:43

hrubieszowiaczek, czy ja mam rozumieć źe są to osoby nie tykalne i ich mottem jest "róbta co chceta" tak bez karnie?W najbliźszych wyborach liczę na ogromną frekwencję i źe ludziom otworzy się myślenie.Inaczej utoniemy w szambie absurdu i głupoty

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-02-01 19:19:08

O którym salonie dla piesków piszecie?tym nowootwartym w hrubieszowie?

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-02-01 17:53:57

a007- nie o taką ,,sławę" chodzi , a tym którzy tak ,,rozsławili " Nasze Miasto podziękujemy w jesiennych wyborach tylko nie zapomnijmy. Mam obawy ,że zieloni dalej będą kręcić lody. Jeden ma wujka w gminie, drugiego brat tam pracuje, innemu zieloni załatwili jakieś dofinansowanie, nasze społeczeństwo daje się robić w konia, onym się mylił.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-02-01 17:33:08

hrubieszowiaczek, nie trzeba Hrubieszów jest już sławny nie tylko w polsce ale i zagranicą :)

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-31 23:04:18

Tak i nieuchronnie zbliża się 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przy okazji 100 lecie LO im. Ks.Stanisław Staszica, może na te uroczystości zaprosić Pana Prezydenta Andrzeja Dudę, podczas kampanii wyborczej mówił ,że będzie jeszcze raz chciał odwiedzić Nasze Miasto. Pan Burmistrz i Dyrekcja LO może wystosować zaproszenie jest okazja aby usłyszano o Hrubku w Polsce.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-31 17:32:32

Ja jestem zadowolona, piesek wygląda fajnie, jest bardzo miła obsługa, w niektórych miejscach strzyżenia psów od razu wyprasza się właścicieli, wtedy naprawdę nie wiadomo, co robi się ze zwierzakiem, tu natomiast pani pozwala zostać, patrzeć, jest naprawdę miła, ja polecam ten zakład.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-29 23:23:25

Odnośnie opłat wspólnotowych czy też spóldzielczych. Mieszkańcom bloku 51 znowu zniszczono szlaban. Widziałem to na własne oczy bo lubię w nocy zerknąć przez okno. Chłopak z ciemnego audi które stoi na parkingu. I chudy pies biegający samopas pod blokiem. A ci pewnie płacą z okazji przyjazdu tego pana za naprawę szlabanu hahahah

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-29 15:02:29

Potwierdzam. Ja po wizycie w salonie leczyłam pieska przez dwa tygodnie. Zwichnięta tylna łapka i ledwo do odratowania jądra. Myślałam że piesek trzęsie się bo jest wystraszony ale u weterynarza okazało się że sprawa jest bardzo poważna.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-29 13:36:24

Przestrzegam wszystkich przed salonem fryzjerskim dla piesków... Zero jakiegokolwiek pojęcia o strzyżeniu, a co gorsza okalecza zwierzeta (przykład mojego pieska, okaleczone genitalia co nie odbyło się bez wizyty u weterynarza, o cierpieniu zwierzaka już nie wspomne). Uważajcie na tą panią.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-29 13:27:33

Sądy trwają latami i kosztują nie mało .Należy odwołać jak najszybciej pazernego administratora. To u nas nastąpi już nie długo. A innych będzie doił dalej ,ale jak się dadzą to ich sprawa.Normalnych administratorów na szczęście w Hrubieszowie nie brakuje należy tylko popytać a ludzie doradzą.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-28 21:51:56

Nie moźecie się jakoś zorganizować zebrać jak najwięcej podpisów i dowodów na tę chciwość i załuźcie sprawę cywilną jeśli jest to nie zgodne z prawem. Takie jest moje zdanie.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-28 21:11:44

To administrator który administruje najwięcej bloków w Hrubieszowie.Mało mu kasy to wymyśla dodatkowe opłaty.Ruch należy do mądrych zarządów wspólnot i ich mieszkańców aby pognać w diabły chciwego zarządcę.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-28 21:02:04

Dodatkowa opłata za ochronę danych osobowych? Brzmi jak haracz. To nie podchodzi przypadkiem pod paragraf?Podaj namiary do tego administratora. Moźe ktoś z urzędu tym się zajmie.

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-28 12:28:25

Szczęściaro mylisz się że wspólnoty są nie potrzebne.Są bardzo potrzebne i dobrze funkcjonują pod warunkiem że dobrze działa zarząd wspólnoty. Łatwo to sprawdzić zadając pytania zarządowi o zarządzanie i finanse twojej wspólnoty. Jeżeli zarząd nie kuma gwarantuję ci że wszystkie decyzje za was i za zarząd podejmuje Administrator .Ten jak zczai bazę zrobi z waszymi finansami co zechce, a zarząd podpisze mu wszystko bo ten układ z Administratorem tak wygląda. Jeden z Administratorów wymyślił sobie opłatę za ochronę danych osobowych. Pobiera dodatkową opłatę pomimo że płaci mu się za administrowanie, ale jest to wszystko za zgodą poszczególnych zarządów swoich wspólnot mieszkaniowych.Według mnie działają na szkodę swojej wspólnoty i powinni za to odpowiedzieć przed mieszkańcami swoich bloków. Są w Hrubieszowie normalni i uczciwi Administratorzy ,nie uczciwym podziękować i pogonić na zbity pysk.Czytaj dokładnie roczne rozliczenie w razie uwag żądaj wyjaśnień od swojego zarządu i Administratora.Bierzcie sprawy w swoje ręce bo to są wasze pieniądze których ktoś normalny musi pilnować .

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-28 10:22:17

To jest święta prawda, zarządcy robią co chcą, na pytanie o cokolwiek od razu z pyskiem do człowieka, ja rozumień, że są pewne przepisy ale też i kultura i szacunek. Pieniądze za coś w końcu biorą i to nie małe. Moim zdaniem te wspólnoty w ogóle nie są potrzebne!!!!!

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-27 19:09:47

Napiszę jeszcze raz apel do mieszkańców Hrubieszowa. Zbliża się okres organizowania rocznych walnych zebrań Wspólnot Mieszkaniowych organizowanych przez waszych Administratorów. Namawiam wszystkich mieszkańców swoich bloków do uczestniczenia w takim zebraniu.Należy zwrócić pilną uwagę czy na zebraniu pisany jest protokół zebrania,jeśli nie, zmusić zarząd i Administratora aby taki powstał. Musi tam być zapis przebiegu zebrania jak i uchwał na nim podjętych. Jest to konieczne kiedy Administrator i zarząd są nie uczciwi i nie reagują na prośby i uwagi mieszkańców. Należy uważnie przeczytać roczne rozliczenie przesłane nam na walne zebranie. pytać w razie nie zrozumiałych pozycji finansowych np.co to ochrona danych osobowych za którą płacimy .Według mnie jest to skok na kasę Wspólnot za pozwoleniem naszych zarządów. Walne zebranie jest to szansa na rozliczenie zarządu i Administratora których to można wymienić jeżeli nie pilnują interesu mieszkańców swojego bloku. W Hrubieszowie są cztery biura administrowania Wspólnot Mieszkaniowych. Jeśli twój Administrator jest zbyt arogancki nie spełnia twoich oczekiwań ,warto pomyśleć o jego jak najszybszej zmianie dla dobra twojej Wspólnoty.Rozmawiaj dużo na te tematy z sądami i zobacz czy dużo osobom z bloku zależy aby Wspólnota działała prawidłowo ,abyś któregoś dnia się nie obudził z ręką w nocniku

Autor:
szczegóły » Data dodania: 2018-01-27 11:01:16